Contacten

BBC Wuustwezel
Maatschappelijke Zetel
Bredabaan 389
BBC Wuustwezel

secretariaat@bbc-wuustwezel.be

BBC Wuustwezel wil een goed contact onderhouden met alle clubleden en de inwoners van Wuustwezel. We proberen voldoende informatie te geven over de werking van de club, via het clubblad, de teksten die kunnen worden gedownload en links met basketinstanties en andere clubs. We staan ook open voor allerlei vragen, voorstellen, suggesties, foto's, verslagen en noem maar op. Je kan alles mailen naar de webmaster of het secretariaat. Je kan ook rechtstreeks contact opnemen met bepaalde medewerkers van het bestuur, de sportraad, de trainers. Je vindt hun gegevens onderaan de pagina. Schrijf je in op onze nieuwsbrief , wij sturen dan regelmatig een E-mail met het laatste club en activiteiten nieuws

Rekeningnummer

Het rekeningnummer van de club is Landbouwkrediet - Bredabaan 447 - 2990 Wuustwezel 103-2233609-58

Bestuursraad

Voorzitter Hens  Jan 0476 44 05 73 brasschaat@revabo.be
Penningmeester Wens Roel 0474 21 22 82 roel@jvrenco.be
Secretariaat Van Hal Bart 0497 32 26 77 vanhal-bart@hotmail.be
secretariaat@bbc-wuustwezel.be
Supervisie Meeusen Ron 0476 27 30 79 ron.meeusen@telenet.be
Communicatie         
Bestuur De Blick Greetje greetje.deblick@skynet.be
Bestuur Van Cortenberghe Annemie 0497 77 40 79 ronald.van.hal@telenet.be
Bestuur Jacobs Jan 0477  67 37 12 jacobs-nicolai@skynet.be
Bestuur Reynaerts Jan 0472 11 88 18 jan.reynaerts.68@gmail.com
Bestuur De Winter Thibeaut 0485 63 98 68 thibeaut.dewinter6@hotmail.com

U8-Premicroben
Coach Robbe Francken en Wout Holsters
robbe_francken@outlook.com
0471 79 51 14
Dinsdag 18.00u tot 19.00u sporthal Koch te Gooreind

U10-Microben
Coach: Robbert Smeulders
robbert.smeulders@hotmail.com 
0478 99 71 53
Trainingsuren: woensdag sporthal Wuustwezel 15.30u-17.00u
vrijdag     sporthal Gooreind      18.00u-19.30u
Thuiswedstrijden: zaterdag 11.00u-13.00u sporthal Wuustwezel

U12- benjamins
Caoch: Wouter Deschepper, Senne Poppelaars
w.de.schepper@telenet.be  
0478 36 55 52
Trainingsuren: woensdag sporthal Wuustwezel 14.00u-15.30u
vrijdag    sporthal Wuustwezel 18.00u-19.30u
Thuiswedstrijden: zaterdag 9.00u-11.00u sporthal Wuustwezel

U14-Pupillen
Coach: Alard Vermeiren
alard_vermeiren4@hotmail.com
0471 22 88 32
Trainingsuren: dinsdag sporthal Wuustwezel 18.00u-19.30u
donderdag sporthal Gooreind  18.00u-19.30u
Thuiswedstrijden: Zaterdag 13.00u-15.00u

U16-Miniemen
Coach: Jan Hens
jan.hens@revabo.be
0476 44 05 73
Trainingsuren: maandag sporthal   Wuustwezel 19.00u-20.30u
woensdag sporthal Wuustwezel 19.00u-20.30u
Thuiswedstrijden: zaterdag 15.00u-17.00u

Seniors 3é prov.
Coach: Steve Pepermans
pepermans.steve@gmail.com
0498 02 41 43
Trainingsuren: maandag sporthal  Wuustwezel  20.30u-22.00u
woensdag sporthal Wuustwezel 20.30u-22.00u
Thuiswedstrijden: zaterdag 20.00u sporthal Wuustwezel

Seniors 4é prov.
Coach: Dennis Speeckaert
Trainingsuren: dinsdag sporthal Koch te Gooreind 19.00u-20.30u
vrijdag sporthal Wuustwezel 19.30u-21.00u
Thuiswedstrijden: zaterdag 18.00u sporthal Wuustwezel

Vriendenclubs
Coach: Steven Beyers
steven.beyers@telenet.be
0474 98 17 97
Thuiswedstrijden : vrijdag 21.30u sporthal Wuustwezel

G-basket
Coach: Robbe Francken /Vinnie Ruts
robbe_francken@outlook.com
0471 79 51 14
Trainingsuren : zondag 13:00u-14.30u

 

Sponsors

pix pix pix pix

Contact



Verslagen , foto's of info voor onze website :
Denis Bastiaenssen 03 669 88 21
Webmaster@bbc-wuustwezel.be

Sponsors

pix