Contacten

BBC Wuustwezel wil een goed contact onderhouden met alle clubleden en de inwoners van Wuustwezel. We proberen voldoende informatie te geven over de werking van de club, via het clubblad, de teksten die kunnen worden gedownload en links met basketinstanties en andere clubs. We staan ook open voor allerlei vragen, voorstellen, suggesties, foto's, verslagen en noem maar op. Je kan alles mailen naar de webmaster of het secretariaat. Je kan ook rechtstreeks contact opnemen met bepaalde medewerkers van het bestuur, de sportraad, de trainers. Je vindt hun gegevens onderaan de pagina. Schrijf je in op onze nieuwsbrief , wij sturen dan regelmatig een E-mail met het laatste club en activiteiten nieuws

Rekeningnummer

Het rekeningnummer van de club is Landbouwkrediet - Bredabaan 447 - 2990 Wuustwezel 103-2233609-58

Bestuursraad

Voorzitter Hens  Jan 0476 44 05 73 brasschaat@revabo.be
Penningmeester Wens Roel 0474 21 22 82 roel@jvrenco.be
Secretariaat Van Hal Bart 0497 32 26 77 vanhal-bart@hotmail.be
Supervisie Meeusen Ron 0476 27 30 79 ron.meeusen@telenet.be
Communicatie  Bastiaenssen Denis 0473 30 40 12 bastiaenssen.vriends@skynet.be
Bestuur De Blick Greetje greetje.deblick@skynet.be
Bestuur Van Cortenberghe Annemie 0497 77 40 79 ronald.van.hal@telenet.be
Bestuur Jacobs Jan 0477  67 37 12 jacobs-nicolai@skynet.be
Bestuur Reynaerts Jan 0472 11 88 18 jan.reynaerts.68@gmail.com
Bestuur De Winter Thibeaut 0485 63 98 68 thibeaut.dewinter6@hotmail.com
Bestuur Desmet Peter 0473 46 17 95 Peter.Desmet@dbschenker.com

Coaches

G-basket
steven.beyers@telenet.be
0032474981797
Pre-miroben
steven.beyers@telenet.be
0032474981797
Microben
l_geysen@hotmail.com           koengoetstouwers@telenet.be
0032494700077                              0032499601646
Benjamins
max.vanopstal@outlook.com
0032494900651
Pupillen
ken.suy@hotmail.be
0032477341478
Juniors
mustaphaenines@gmail.com
0032493884481
Seniors 4é prov
baswiek@hotmail.com
0032478085265
Seniors 3é prov.
mustaphaenines@gmail.com
0032493884481
Seniors 2é prov.
sigi.vanginhoven@gmail.com
0032479915342

Sponsors

pix pix pix pix

Contact

Ik wil graag kennis maken met de club of ik heb nog enkele vragen. Bel of mail naar ons secretariaat :
Bart Van Hal          
Vanhal-bart@hotmail.be

Verslagen , foto's of info voor onze website :
Denis Bastiaenssen 03 669 88 21
Webmaster@bbc-wuustwezel.be

Sponsors

pix